Alüminyum Araiş Hurda

Alüminyum Araiş Hurda

Alüminyum araiş hurda, ülkemizin en çok geri dönüşüme soktuğu hurda çeşitlerindendir. Tüm dünyada yapılan araştırmaya göre özellikle son 10 yıl içerisinde %5000 oranında artış ile alüminyum araiş hurda geri dönüşümünde rahatlıkla birinci sıraya geldik. Ülke olarak bu başarıyı yakalayabildik ancak ülkemizde hala alüminyum araiş hurda fiyatları çok yüksek.

Araiş Hurda Nedir?

Alüminyum araiş hurda, alüminyum kapı ve pencerelerin mamul hale getirildikten sonraki halleridir. Yani alüminyum kapı ve pencerelerin geri dönüşümden önceki hallerinin geri dönüşüme uygun hale getirilmesi sırasıdır. Bu sırada elde edilen tüm alüminyum çeşidine alüminyum araiş adı verilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ülkemiz tam bir alüminyum araiş cennetidir ve her yıl bu rakam giderek artmaktadır.

Alüminyum Araiş Hurda Geri Dönüşüm

Alüminyum araiş hurda geri dönüşüm için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle mamul öncesi ve sonrasında elde edilen tüm araiş hurdalar, alüminyum kalıntıları ve talaş haldeki alüminyum araiş hurdalar için yüksek miktarlı geri dönüşüm alüminyum araiş hurda ürünü elde edilebilir. Bu da size yüksek getiri sağlayan ana etken olabilir. Şirketler ve şahıslar buradan elde edecekleri gelir için firmamıza geceli gündüzlü alüminyum araiş hurda getirmektedir. Siz de elinizde bir şekilde bulunan alüminyum araiş hurda için bizimle çalışabilirsiniz.

Alüminyum Araiş Hurda Alımı

Alüminyum araiş hurda alımı yapan firmalar arasında Türkiye’deki en yüksek rakamları ödeyen firmayız. Alım için gerçekten firma olarak çok yüklü yatırımlar yapıyor ve piyasanın çok daha üstünde ödemeler yapıyoruz. Bu sayede alüminyum araiş hurdaların çok büyük bir kısmı şirketimize geliyor ve geri dönüşüme uygun hale getirildikten sonra geri dönüşüm işlemine bırakılıyor.

Alüminyum Araiş Hurda Fiyatı

Alüminyum araiş hurda fiyatı genel olarak tipine, durumuna, ağırlığına ve konumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Özellikle konum olarak uzak olan ya da kullanılabilirlik açısından bize yüksek miktar alüminyum vaat eden alüminyum araiş hurda için çok yüksek fiyatlar ödüyoruz. Siz de hemen bizimle iletişime geçin, ürünlerin fotoğrafını gönderin inceleyip hemen size en yüksek alüminyum araiş hurda fiyatı verelim.

Hurda fiyatları için hemen sayfamıza göz atın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?