Alüminyum Eşanjör

Alüminyum Eşanjör

Alüminyum eşanjör bugün en sık kombilerde kullanılmaktadır. Kombilerdeki ısının daha sağlıklı bir şekilde doğalgaz peteklerine yönlendirilmesini amaçlayan eşanjör üzerinde bulunan alüminyum seviyesi yüzde yüze yakın olması sebebiyle bugün bizim gibi alüminyum hurda alımı yapan şirketlerin en gözde ürünlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Sadece bir gün içerisinde alüminyum eşanjör araması toplamda 7000 kez yapılıyor bu da alüminyum eşanjör hurda alımının ne kadar fazla olduğunun en büyük göstergesidir.

Alüminyum Eşanjör Nedir?

Alüminyum eşanjör aslında yukarıda da bahsettiğimiz gibi genelde kombi içinde bulunan bir parçadır. Alüminyum eşanjör sayesinde kombinin içerisinde ısıtılan sıcak su peteklere daha rahat ve daha hızlı bir şekilde iletilmeye yarar. Aslında eşanjörde olmadan rahatlıkla sıcak su ile edebilecek güce sahip olan kombiler alüminyum eşanjör sayesinde 8 dakika olan iletme süresini 2.30 dakikaya kadar indirebiliyor.

Alüminyum Eşanjör Geri Dönüşüm

Alüminyum eşanjör geri dönüşüm bakımından da tıpkı kombide olduğu gibi bizim için de çok yararlı bir üründür. Özellikle içerisinde barındırdığı yüzde yüze yakın alüminyum oranı ile hem geri dönüşüme hem de yeniden üretime çok büyük katkılar sağlamaktadır. İnsanlar ellerinde bulunan alüminyum eşanjör parçalarını ucuz fiyatlara satmak yerine bizim gibi çok yüksek fiyatlardan eşanjör satın alan firmaları tercih ediyor.

Hurda Alüminyum Eşanjör Alımı

Alüminyum eşanjör alımı yapan firmalar aramasını internette yapıyor ve kendinize uygun bir alüminyum hurda alımı şirket arıyorsanız doğru bir adrese geldiğinizi belirtmekten mutluluk duyarız. Biz, sadece bir yıl içerisinde 100000 adetten fazla alüminyum eşanjör alımı yaptık. Eğer sizin elinizde de alüminyum eşanjörü varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Eşanjör Fiyatı

Alüminyum eşanjör fiyatı son 6 ay içerisinde 20 – 30 defadan fazla güncellendiği için bu bilgi sayfamızda alüminyum eşanjör fiyatı hakkında güncel bilgiler veremiyoruz. Eğer elinizde hurda alüminyum eşanjör varsa ve bunu satarak değerlendirmek istiyorsanız hemen elinizdeki almıyor eşanjör fotoğrafını bize WhatsApp’tan gönderin nokta bizde size hemen Türkiye’nin en yüksek alüminyum eşanjör hurda fiyatını verelim. Hadi durmayın hemen bizimle iletişime geçin.

Alüminyum hurda fiyatları için sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?