Alüminyum İçecek Kutusu

Alüminyum İçecek Kutusu

Alüminyum içecek kutusu, adından da anlaşılacağı gibi kola kutuları, gazoz kutuları, konserve kutuları ve daha pek çok ambalaj benzeri kutulardır. Bu kutuların tamamı alüminyum maddeden üretilir. Bu sayede hem geri dönüşüme bir katkı sağlanır hem de hijyenik olur. Alüminyum içecek kutusu içerisinde genellikle ABD menşeli kola gibi gazlı içecekler bulunuyor olsa da salça kutuları, yağ ve çeşitli kimyasallarda bulunabiliyor.

Alüminyum İçecek Kutusu Nedir?

Alüminyum içecek kutusu, içeriğin tamamı ile güvenli bir şekilde saklanabilmesi maksadı ile üretilir. Alüminyumun yüksek saklama kabiliyeti ile uzun yıllar boyunca içecekler, yiyecekler ve kimyasal ürünler çok sağlıklı bir şekilde saklanabilir. Alüminyum içecek kutusunu bizler genellikle kola kutusu olarak görürüz. Ama sadece bu kadar ile sınırlı değil. Alüminyum üretimin her safhasında olduğu için saklama ürün gamı çok daha fazla olabilir.

Alüminyum İçecek Kutusu Geri Dönüşüm

Alüminyum içecek kutusu geri dönüşüm için en uygun ürünlerden bir tanesidir. Özellikle kutunun üzerinde bulunan saf alüminyum değerleri incelendiğinde oranların neredeyse %100’e çok daha yakın olduğunu görebiliyoruz. Üretici firmalar da bu sebeple hem geri dönüşüme katkı sağlamak hem ucuz maliyeti hem de güçlü koruma sebebi ile alüminyum içecek kutusu tercih ediliyor. Elinizde bulunan toplu hurda alüminyum içecek kutusu için hemen bizimle iletişime geçin. En iyi teklifi sizlere sunalım.

Alüminyum İçecek Kutusu Alımı

Alüminyum içecek kutusu alımı yapan firmalar arayışı içerisinde iseniz en doğru şirkete geldiğinizi belirtmekten mutluluk duyarız. Özellikle son 5 yıl içerisinde yaptığımız alüminyum içecek kutusu alımı ile Türkiye’nin en fazla alım yapan şirketleri arasına girdik. Bu sayede hem geri dönüşüme yüksek oranda imkan tanımış olduk hem de

Alüminyum İçecek Kutusu Fiyatı

Alüminyum içecek kutusu fiyatı için firmamızdan teklif alabilirsiniz. En iyi tekliflerle bisit alüminyum firması sektörde lider konumdadır. Alüminyum hurda çeşidi olan içecek kutusu, Türkiye’de en çok işlem gören ürünlerden biridir. Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçerek hurda içecek kutusu alım fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Alüminyum hurda fiyatları sayfamıza göz atarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?