Alüminyum Külçe Üretimi

Alüminyum Külçe Üretimi

İklim değişikliği tüm dünyayı tehdit ederken devletler soruna çözüm bulmaya çalışıyor. Geri dönüşüm sektörü, atmosfere sera gazı salınımını azaltarak zararı azaltmış oluyor. Mesela metal sektöründe hurdalardan alüminyum külçe üretimi yapılıyor. Bu geri dönüşümle elde edilen alüminyum ülkelere çok sayıda avantaj sağlıyor. Doğada alüminyum boksit maddesinden ayrıştırılarak üretiliyor. Geri dönüşüm yönteminde ise alüminyum, yeni hammadde çıkarmaya gerek kalmadan hurdalardan üretiliyor. Alüminyum hurda geri dönüşüm sırasında kullanılan enerji ilk üretimin sırasında ihtiyaç duyulan enerjinin yüzde 5’ine denk geliyor.

Alüminyum Külçe Üretimi Firmaları

Geri dönüşüm sırasında hammaddenin çevreden toplanarak elde etmesi mali avantajlar sağlıyor. Toplayıcıların getirdiği hurdalar, alüminyum külçe üretimi tesisleri bünyesinde ayrıştırıldıktan sonra ergitiliyor. Bu işlemle birlikte alüminyum külçe elde oluşuyor. Bu yaygınlaşan pazar çok sayıda alüminyum külçe üretimi şirketleri piyasaya giriyor. Artan rekabetle birlikte kaliteli üretimin önemi artıyor. Merdiven altı şirketlerin ürettiği saf alüminyum veya alaşımlı alüminyum niteliksiz olabiliyor. Bu tarz amatör işletmeler ucuz fiyatlarla kendini gösteriyor. Kurumsal alüminyum külçe üretimi firmaları dünyanın dört bir yanına külçe satışı gerçekleştiriyor.

İstanbul Alüminyum Külçe Üretimi

Geri dönüşüm sektörünün en deneyimli firmalarından biri olarak Bisit Alüminyum markasını zirveye çıkarmış bulunuyoruz.  İş disiplinimiz ve kaliteli ürünlerimizle biliniyoruz. Mesleğe kattığımız değerle İstanbul alüminyum külçe üretimi hizmetinde fark yaratıyoruz. Toplayıcıların getirdiği hurdaları titizlikle seçiyoruz. Kaliteli külçeleri üretmek için özenli ayrıştırma yapıyoruz. Alüminyum hurda geri dönüşüm sürecini standartlara uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çevreci tesislerimiz enerjiyi tasarruflu kullanırken kaynakları ziyan etmiyor. Profesyonel ve deneyimli bir ekiple çalışıyor, onları uzman ve kalifiye kişilerden seçiyoruz. Ürettiğimiz alüminyum külçe kalitesiyle takdir ediliyor.

Alüminyum Külçe Üretimi Tesisleri

Metaller içerisinde en yumuşağı olan alüminyum, kolayca işleniyor ve şekil alıyor. Kullanım alanı yaygın olup inşaat, gıda, konserve, ambalaj, elektrik sektörlerinde tercih ediliyor. Alüminyum külçe üretimi tesisleri hurdaları ergittikten sonra alüminyum külçeleri çok sayıda firmaya tedarik ediyor. Çelik ve bakırın üçte biri ağırlığında olan alüminyumun zehirleyici özelliği bulunmuyor. Dünya endüstrisi açısından büyük önem arz ediyor. Firma olarak saf alüminyum külçe üretimi ve alaşımlı alüminyum külçe üretimi gerçekleştiriyoruz. Alaşımlılar saf haline göre 15 kat daha dayanıklı oluyor.

Alüminyum Külçe Üretimi Fiyatları

Metal üretimine göre son derece ekonomik olan geri dönüşüm sektörü, maliyetleri büyük oranda düşürüyor. Sermaye gideri olmayan toplayıcılar elde ettikleri hurdalar ve emekleri için ödeme alıyor. Alüminyum külçe üretimi fiyatları, maliyetler göz önünde bulundurularak belirleniyor. İşçiliği, enerji tüketimi, hurda ücreti, tesis kira giderleri, vergiler fiyatları etkiliyor haliyle. Alüminyum külçe fiyatları külçenin ağırlığına, saf veya alaşımlı olup olmadığına göre değişiyor. Ürettiğimiz külçeler son derece kaliteli olup büyük firmalarca tercih ediliyor. Siz de ürünlerimizi tedarik etmek istiyorsanız iletişim sayfamıza bekliyoruz.

Alüminyum Hurda Konusunda Bize Yazın

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bisit Alüminyum
  Bisit Alüminyum
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?