Alüminyum Motor Gövdesi

Alüminyum Motor Gövdesi

Alüminyum motor gövdesi, adından da anlaşılacağı üzere araba motorlarının bulunduğu ana gövdedir. Bu gövde, zamanla aşınarak hurda haline gelir. Ya da kaza gibi durumlardan sonra kullanılamaz hale gelir. Bu gibi durumlarda da hurda olarak geri dönüşüme sunulur. Geri dönüşüm işleminden sonra hurda alüminyum motor gövdesinden elde edilen alüminyumun toplam miktarı geri dönüşüm maksadı ile tekrar üretime sunulur.

Alüminyum Motor Gövdesi Nedir?

Alüminyum motor gövdesi, araba motorlarının ana gövdesidir. Piston yataklarının bulunduğu bu ana gövde sayesinde arabalar hareket eder. Tabii ki sadece araba motorları değil, pistonlu motorların tamamında bulunur. Bu sebeple dünyanın en fazla alüminyum elde edilen hurda modelidir. Son 20 yıl içerisinde üretilen tüm arabaların motorları neredeyse alüminyumdur. 1990 yılından sonra getirilen motor gövdesi kuralı tüm dünyadaki araç üreticileri tarafından uygulanmaya başladı bu sayede alüminyum motor gövdesi çok sık kullanılır hale geldi.

Alüminyum Motor Gövdesi Geri Dönüşüm

Alüminyum motor gövdesi geri dönüşüm maksadı ile kullanılan ve en çok alüminyum miktarı bulunduran hurda çeşididir. Üzerinde bulunan alüminyum miktarı neredeyse %70 oranındadır bu sayede alüminyum hurda geri dönüşümünde önemli bir rol almıştır. Geri dönüşümün önemli bir parçası olan hurda alüminyum motor gövdesi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Motor Gövdesi Alımı

Alüminyum motor gövdesi alımı yapan firmalar arayışınız için web sitemizde yer alan iletişim butonlarından hemen bizimle iletişime geçin. Sizin için Türkiye’nin en yüksek alüminyum geri dönüşüm fiyatını verelim. Firmamız, Türkiye’deki alüminyum motor gövdesini en fazla alımını yapan firmalardandır. Özellikle motor gövdelerinin geri dönüşüme tekrar kazandırılması maksadı ile çalışıyor ve elinizde bulunan hurda motor gövdelerini alıyoruz.

Alüminyum Motor Gövdesi Fiyatı

Alüminyum motor gövdesi fiyatı için hemen bizimle iletişime geçin. Sizin için Türkiye’nin en yüksek alüminyum motor gövdesi fiyatı verilecek. Tek yapmanız gereken elinizde bulunan hurda alüminyum motor gövdesi fotoğrafını WhatsApp yolu ile göndermek olacak. Ağırlığı, konumu ve durumu gibi ayrıntıları da belirtmeniz alüminyum motor gövdesi fiyatı konusunda bize yardımcı olacaktır.

Hurda fiyatları sayfamızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?