Hurda Alüminyum Alımı

Hurda Alüminyum Alımı

Geri dönüşüm sektörlerinin öne çıktığı günümüzde metal ürünlerin geri dönüşümü de yaygınlaşıyor. Böylelikle hurda alüminyum alımı da artış gösteriyor. Kullanım alanı son derece yaygın olan alüminyum ambalaj, gıda, elektrik elektronik, inşaat sektörlerinde hammadde olarak kullanılıyor. Eskiden doğadaki boksit maddesinden elektrolizle ayrıştırılarak üretilen alüminyum şimdi geri dönüşümle elde ediliyor. Alüminyum hurda ürünler bu yöntemle çok sayıda insana iş imkanı da doğuruyor.

İstanbul Hurda Alüminyum Alımı

Eskiden sınırlı sayıda olan metal geri dönüşüm tesisleri artık artmış bulunuyor. Doğaya büyük katkısı olan bu tesisler enerjiyi tasarruflu harcıyor. Hurda alüminyum geri dönüşümü esnasında, ilk alüminyum üretimine göre yüzde 95 enerji tasarrufu sağlanıyor. Büyük kentlerde bu tesisler daha yoğun görülüyor. İstanbul hurda alüminyum alımı açısından başı çekiyor. Toplayıcılar sokaklardan, bina enkazlarından, firma artıklarından hurdaları topluyor. Daha sonra bunları alüminyum hurda alımı yapan belli başlı firmalara getiriyorlar.

Hurda Alüminyum Alımı Hizmeti

Toplama işine yeni başlayanlar, bazen arama motorlarından “hurda alüminyum alımı İstanbul”sözcükleriyle firma buluyorlar. İrtibat kurup getirdikleri ürünleri şirketlere teslim ediyorlar. Hurda alüminyum alımı hizmeti yapan şirketler de bunları ayrıştırdıktan sonra ergiterek külçeye dönüştürüyor. Daha sonra alüminyum hammadde ihtiyacı olan sanayi şirketlerine tedarik ediyorlar. Bu teknoloji sayesinde azalan boksit kaynaklar tüketilmiyor, doğaya salınan metaller değerlendirilmiş oluyor. Ayrıca atmosfere sera gazı salınımı azaltılıyor.

Alımını yaptığımız başlıca hurda alüminyumlar.

 • Alüminyum Cüruf
 • Alüminyum Folyo
 • Alüminyum Profil
 • Alüminyum İçecek UBC
 • Alüminyum Tel Hurda
 • Alüminyum Jant
 • Alüminyum Motor Gövdesi
 • Alüminyum Talaş
 • Alüminyum Araiş Hurda

Tüm hurda çeşitleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Firmalar

Sürdürülebilir yaşamı destekleyen projeler günümüzde büyük önem taşıyor. Hurda alüminyum alımı yapan firmalar bir anlamda Dünya’nın geleceğine ilişkin sosyal sorumluluk üstlenmiş oluyor. Sektörün en kıdemli firmalarından Bisit Alüminyum olarak alüminyum geri dönüşüm faaliyeti yürütüyoruz. Alüminyum hurda alan firmalar arasında profesyonelliğimiz ve deneyimimizle öne çıkıyoruz. Çok sayıda insana istihdam imkanı sağlarken çevre kirliliğini de önlemiş oluyoruz.

Bisit Alüminyum Hurda Alımı

Geri dönüşüm yapılacak hurdaları toplayıcılardan veya firmalardan temin ediyoruz. Alüminyum hurda geri dönüşüm için cüruf, folyo, içecek kutusu, talaş, jant, motor gövdesi, tel hurda gibi ürünleri alıyoruz. Alüminyum hurda kilosu doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor. Onları diğer maddelerden ayrıştırdıktan sonra ergitiyoruz ve külçeye dönüştürüyoruz. Bisit Alüminyum güvencesiyle nitelikli külçeler ortaya çıkıyor. Ergitme sonrası saf ve alaşımlı alüminyum külçe oluşturuyoruz. Elde ettiğimiz hammaddeleri çeşitli ürünlere dönüştürecek firmalara tedarik sağlıyoruz.

Hurda Alüminyum Alımı Fiyatları

Geri dönüşüm sonrası elde edilen alüminyumun maliyeti, ilk üretimine göre çok daha ucuz oluyor. Hem dönüştürme için kullanılan enerjinin düşüklüğü hem de hurda alım fiyatları ucuzluğu maliyetleri düşürüyor. Toplayıcıların sermaye satın alma derdi olmayıp, buldukları ürün hacmine göre ödeme yapılıyor. Ürünün ağırlığına göre hurda alüminyum fiyatları belirleniyor. Ücretler konusunda her iki tarafı memnun edecek ödemeler yapıyoruz. Hurdanın özellikleri fiyatları belirliyor. Mesela bir kutu kola hurda veya alüminyum teneke hurda fiyatı ürünlerin niteliğine göre değişiyor.

Alüminyum Hurda Konusunda Bize Yazın

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bisit Alüminyum
  Bisit Alüminyum
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?