Hurda Alüminyum Ambalaj

Hurda Alüminyum Ambalaj

Hurda alüminyum ambalaj, adından da tahmin edebileceğiniz gibi ambalaj ürünlerinin alüminyum ile kaplanmış halleridir. Ülkemizde çok yoğun bir şekilde kullanılmıyor olsa da önemli ürünlerin saklanması ve korunabilmesi maksadı ile alüminyum ambalaj ürünleri tercih ediliyor. Özellikle son 10 yıl içerisinde getirilen çeşitli ürünlerin saklanması kanunu ile alüminyum ambalaj kullanım ve üretim oranı neredeyse iki katına çıktı. Bisit alüminyum olarak hurda alüminyum sektöründe en iyi fiyatları sizelere sunmaya devam ediyoruz.

Alüminyum Ambalaj Nedir?

Alüminyum ambalaj, tıpkı bir çekirdek, kahve, süt tozu ve benzeri ürünlerin kaplarına benzeyen ürünlerdir. Tek farkı ambalajın alüminyum kaplı olmasıdır. Tabii ki yiyecekler ve çeşitli ürünlerin de alüminyum ile saklanması da mecburi durumda olduğu için alüminyumlu ambalaj kullanım oranı çok yüksektir. Bu da geri dönüşüm için oldukça iyi bir fırsat doğurmuş oluyor.

Alüminyum Ambalaj Geri Dönüşüm

Alüminyum ambalaj geri dönüşüm olarak en uygun ürünlerden bir tanesidir. Bir alüminyum ambalaj içerisinde neredeyse %70 oranında alüminyum çıkarılabilir. Geri dönüşüm aşamasında içerisinden %70 oranında alüminyum alınabilen nadir alüminyum ürünlerinden bir tanesidir. Bu sebeple ülkemizde çok yüksek miktarda geri dönüşüme alüminyum ambalaj gönderilir. Sizin elinizde de benzeri şekilde alüminyum ambalaj ve diğer tüm alüminyum ürünleri varsa hemen bizimle iletişime geçmeniz çok doğal olacaktır.

ÇEVKO vakfının Geri Dönüşüm Neden Önemlidir yazısını okumanızı tavsiye ederiz.

Çevre Koruma ve Ambalaj Atıklarını Değerlendirme Vakfı

Hurda Alüminyum Ambalaj Alımı

Hurda alüminyum ambalaj alımı yapan firmalar genelde müşterilerine çok düşük fiyatlar vererek karlılık payını yükseltmeye çalışıyor. Ancak biz firma olarak son 10 yıl içerisinde asla böyle bir durum içerisine girmedik. Müşterilerimizin tamamına en yüksek hurda alüminyum ambalaj alımı fiyatı verdik ve vermeye devam ediyoruz. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve en yüksek fiyat teklifini bugün alın.

Hurda Alüminyum Ambalaj Fiyatı

Hurda alüminyum ambalaj fiyatı 2022 yılında çok fazla değişikliğe uğruyor. Özellikle alüminyum fiyatlarında yaşadığımız bu değişiklik sebebi ile güncel alüminyum ambalaj fiyatlarını burada listeleyemiyoruz. Bu sebeple en güncel alüminyum ambalaj fiyatı teklifi alabilmek için hemen bizimle ieltişime geçin. Hızlı değişiklikler son bulduğunda burada güncel hurda alüminyum ambalaj fiyatlarını listeli bir şekilde görebileceksiniz.

Alüminyum hurda fiyatları 2022 listesi için hemen sayfamıza göz atın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?