Bisit Alüminyum

Anasayfa » Bisit Alüminyum
bisit alüminyum firması

Bisit Alüminyum, 1995 yılında sürdürülebilir yaşamı sağlama gayesiyle alüminyum geri dönüşüm sektörüne adım attı. Hurda alüminyumları geri dönüşüm tesislerinde işleyip külçelere dönüştürüyorlardı. Tüketime yeniden kazandırdıkları alüminyumların ticaretini de yürütüyorlardı. Kısa sürede çok sayıda sanayi şirketine külçeler tedarik etmeye başladılar. Ürettikleri kaliteli hammaddelerle pazardaki paylarını arttırdılar. Her çeşit alüminyum hurdanın ithalatını gerçekleştirerek sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştılar.

İşinde Uzman Ekip

Firma, zaman içinde sektöre değer katan çalışmalarıyla marka kimliğini büyüttü. Amerika, Avrupa ve Ortadoğu ülkeleriyle işbirliği gerçekleştirdiler. Dönüştürdükleri nitelikli ürünlerle büyük şirketlerle ticaret yapmaya başladılar. Ekipman kalitesine ve personel eğitimine büyük önem verdiler. İşini titizlikle yapan uzman bir ekiple hizmet sundular. Nitelikli bir geri dönüşüm sistemi için hiçbir masraftan kaçınmayıp en iyi markaların cihazlarını bünyelerine kattılar. Tesislerden bulunan filtreleme sistemi sayesinde zararlı atıklar azaltıldı. Gelişen dijital dünyanın gereklerine ayak uydurarak sektörde ilerlediler. Müşterileri ve tedarikçilerine ulaşmak için dijital kanallar üzerinden kurumsal iletişim çalışmalarını gerçekleştirdiler.

Sektörün Gelişimine Katkı

Bisit Alüminyum, çeyrek aşırı aşan geçmişinde bugün çok sayıda firmaya rol model oldu. Profesyonel hizmet anlayışlarıyla sektörde kalıcı olmakla kalmayıp, geri dönüşüm faaliyetlerinin gelişip ilerlemesine katkıda bulundular. Ekip ruhuyla üstlendikleri görevleri, mükemmeliyetçilik duygusuyla zirve taşıdılar. Zamanın teknolojilerinden de faydalanarak pazarlama faaliyetleri yürütüyor, gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarına tedarik sağlıyorlar. En kıdemli ve güvenilir alüminyum şirketlerinden biri olmanın gururuyla Ar-Ge çalışmaları yapıyorlar. Günümüzde ise en başarılı alüminyum geri dönüşüm firmalarından biri olarak çalışmalarını sürdürüyorlar.

Çevre Koruma Misyonu

Doğa kirliliği ve küresel ısınmanın sonucunda ortaya çıkan iklim değişikliği; gezegenimizi ve canlı yaşamını tehdit ediyor. Bu problemin önüne geçmek için devletlere büyük görevler düşüyor. Enerji tüketiminin önemli ölçüde azaltılması ve hurdaların geri dönüşümle piyasaya sunulmasının yaygınlaşması gerekiyor. Böylelikle doğadaki tahribat ve atmosfere salınan sera gazı azaltılmış oluyor. Bu kapsamda geri dönüşüm firmaları önemli bir sorumluluğu yerine getirmiş bulunuyor. Çevre kirliliğini minimum düzeye düşüren bu sektör, maliyetleri de azaltıyor. Sürdürülebilirliğin hayati önem taşıdığı günümüzde, Bisit Alüminyum geri dönüşüm hizmetleriyle çevre koruma misyonu üstleniyor.

Alımını ve Üretimini Yaptığımız Ürünler

Firmanın alımını yaptığı hurdalar; Alüminyum folyo, alüminyum profil, alüminyum talaş, alüminyum cüruf, tel hurda, alüminyum içecek hurdası UBC, alüminyum motor gövdesi, alüminyum jant, alüminyum araiş hurda ürünlerinden oluşuyor.
Üretimini yaptıkları külçeler ise; saf alüminyum, alüminyum billet, alüminyum pramit, alüminyum deoksidan, alaşımlı etial serisi, alüminyum granül gibi külçeleri içeriyor.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?