Hurda Alüminyum Folyo

Hurda Alüminyum Folyo

Hurda alüminyum folyo, alüminyum hurda geri dönüşümünde en sık kullanılan ürün olduğunu biliyor muydunuz? Firmamız, onlarca farklı alüminyum hurda ürününü geri dönüşüm maksadı ile alıyor ancak hem bizi hem müşterimizi alüminyum bakımından en fazla mutlu eden alüminyum çeşidi folyodur. Folyo üzerinde bulunan alüminyum miktarı neredeyse %100’e çok yakın oluyor. Bu sayede geri dönüşüm miktarı çok daha yüksek olabiliyor.

Alüminyum folyo, mutfak folyosu, çikolata ve gıda folyosu, su, ayran ve yoğurt kapağı folyosu, Alüminyum radyatör folyosu, gibi çeşitli Alüminyum folyo türleri vardır. Firmamız tüm bu hurdaların geri dönüşümünü yapmaktadır.

Alüminyum Folyo Nedir?

Alüminyum folyo, alüminyumun 0,2 mm kalınlığına getirilip bir saklama, koruma ya da kapatma aracı olarak (bant gibi) kullanılmasına olanak sağlanması halidir. Alüminyum bantlar, alüminyum folyolar ve daha çok çeşitli ürünler alüminyumdan üretilir, yiyeceklerin korunmasında, kimyasal ürünlerin korunmasında ve bunun gibi sebeplerden ötürü kullanılabilir. Kırışmış, koparılmış ve zarar görmüş tüm alüminyum folyolar artık hurda hale gelmiştir.

Alüminyum Folyo Geri Dönüşüm

Alüminyum folyo, ülkemizde en sık geri dönüşüm maksadı ile kullanılan ürünler arasında yer alır. Sebebi ise çok basit, hurda alüminyum folyo içerisindeki alüminyum miktarı neredeyse %100’e yakındır. Bu sebeple alüminyum folyo içerisinden yüksek miktarda alüminyum folyo elde edilir. Elinizde toplu bir şekilde alüminyum folyo bulunuyorsa hemen bizimle iletişime geçin ve hurda halde bulunan alüminyum folyo için en iyi fiyatı alın.

Hurda Alüminyum Folyo Alımı

Hurda alüminyum folyo alımı yapan firmalar arasında en yoğun alımı yapan biziz. Şirketimizin öncelikli amacı ülkemizdeki tüm alüminyum folyo hurdalarının tek bir merkezde toplanmasını sağlamaktır. Tüm gayemiz ve çabamız bu yönde olduğu için siz de alüminyum folyo alımı yapan işletmeler arayışınız için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Hurda Alüminyum Folyo Fiyatı 

Hurda alüminyum folyo fiyatı genel olarak ağırlığına, durumuna ve uzaklığına göre değişiklik gösterecektir. Alüminyum folyonun bulunduğu konum çok önemli olmakla beraber şu anki durumu ve ağırlığı da çok önemlidir. Alüminyum folyo fiyatını etkileyen birden çok sebep olduğu için en doğru fiyatı alabilmek için hemen bizimle iletişime geçmeli ve elinizde bulunan alüminyum folyonun fotoğrafını bize whatsapp üzerinden göndermelisiniz. Hemen size Türkiye’nin en uygun alüminyum folyo fiyatını vereceğiz.

Alüminyum hurda fiyatları sayfamızda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?