Hurda Alüminyum Jant

Hurda Alüminyum Jant

Hurda alüminyum jant, Türkiye’deki en büyük hurda kaynaklarından bir tanesidir. Özellikle son 5 yılda alım yaptığımız en büyük hurda gruplarından bir tanesidir. Alüminyum jant, bildiğimiz araba jantlarında bulunan ürünlerdir. Kaza ya da kırılma sonrasında oluşan hurda alüminyum jant modellerinin alımı, geri dönüşüme sunulması ve tekrar hammadde olarak üretime sunulması tarafımızdan yapılır.

Alüminyum Jant Nedir?

Alüminyum jant, hepimizin bildiği gibi bugün otomobillerimizde bulunan ve lastiği tutan ürünlerdir. Kimi zaman görünüm kimi zaman ise konfor amacı ile kullanılan alüminyum jantlar, zamanla hurda hale gelir. Yıpranma, kaza ya da kırılma gibi durumlarda hurda duruma gelen alüminyum jantlar, tekrar üretime hazır hale getirilmesi işlemine alüminyum jant hurda işlemi denir.

Alüminyum Jant Geri Dönüşüm

Alüminyum jant geri dönüşüm işlemi ülkemizde en fazla kullanılan geri dönüşüm modellerinden bir tanesidir. Dünya çapında da önemli bir geri dönüşüm ürünü olan alüminyum jantlar, geri dönüşüme verilme sayısı bakımından tüm dünyada en yoğun ülkelerden bir tanesiyiz. Alüminyum jant geri dönüşüm sayesinde hem hurda halde bulunan jantlar sahibine gelir kazandırır hem de geri dönüşüme sunularak yeniden üretime gönderilir. Bu sayede alan da satan da kazanmış olur.

Hurda Alüminyum Jant Alımı

Hurda alüminyum jant alımı için web sitemizde bulunan iletişim butonlarını tercih etmeniz gerekir. Bulunduğunuz yerden WhatsApp yolu ile elinizde bulunan tüm alüminyum jant modellerini bize gönderebilirsiniz. Türkiye’nin en yoğun alüminyum jant alımı işlemini gerçekleştiren firmamız, gelecekte de çok daha fazla alüminyum jant modellerinin alımını gerçekleştirecek.

Hurda Alüminyum Jant Fiyatı

Hurda alüminyum jant fiyatı genel anlamda hurdanın durumuna göre değişiklik gösterir. Özellikle 5-10’dan fazla parçaya ayrılmış ve çok fazla kaynak işlemine maruz bırakılmış alüminyum jantlar ya da tek bir noktadan kırılmış, hasar görmüş ve kullanılamaz halde olan alüminyum jantlarınız için hemen bizimle iletişime geçmeniz gerekir. En doğru alüminyum jant fiyatı bilgisini alabilmek için elinizde bulunan hurda alüminyum jantların fotoğrafını bize WhatsApp yolu ile göndermeniz yeterli olacaktır. Size hemen Türkiye’nin en uygun fiyatını vereceğiz.

Diğer alüminyum hurda fiyatları için tıklayın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?