Hurda Alüminyum Kablo

Hurda Alüminyum Kablo

Hurda alüminyum kablo ağırlığı, cinsi, ve durumu bakımından diğer tüm kablo çeşitlerine göre çok daha sağlıklı ve çok daha hızlı bir iletken özelliğine sahiptir. Alüminyum kablolar sıradan kablolardan hem sağır hem de çok daha güçlüdür. Farklı özellikleri ve yapıları sebebiyle de fiyat farkı oluşturan alüminyum kablolar elektrik iletimini yüz yüze kadar artırabilir özelliğe sahiptir.

Alüminyum Kablo Nedir?

Alüminyum kablo, görünüm itibariyle bildiğimiz saf kablo halindedir. Üretim aşamasında kabloyu çevreleyen kulvarın tamamı ile alüminyumdan oluşması sebebiyle yüzde yüze kadar bir iletim gücü sağlayan özel bir kablo modelidir. Elektrik mühendislerinin ve elektrik teknisyenlerinin en rahatı çalıştığı ve çok güvenerek satın aldığı hurda alüminyum kablo günümüzde de çok aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Bugün sadece bir elektrik mühendisinin değil evine ufak bir elektrik tesisatı döşeyecek olan insanlar daha alüminyum kablo tercih etmektedir

Hurda Alüminyum Kablo Geri Dönüşüm

Hurda alüminyum kablo geri dönüşüm bakımından da diğer tüm alüminyum ürünleri gibi %100 dayanan yüksek miktarda alüminyum sağlama imkanı tanımaktadır. Geri dönüşüm için önemli bir adım olan alüminyum kablolarda tıpkı diğer kabloları gibi alüminyumu içerisinden çok rahat bir şekilde ayrıştırılabilen ve bunu geri dönüşüm için çok uygun bir hale getirebilen yapıya sahiptir. İnsanlar hem geri dönüşüm sebebiyle hem de alüminyum kablonun kalitesi sebebiyle üretim mi tesisat aşamasında da her zaman alüminyum bu kabloyu tercih etmektedir.

Hurda Alüminyum Kablo Alımı

Hurda alüminyum kablo alımı yapan firmalar aramasını internette yapan ve kendisine uygun bir fiyat bulmaya çalışan insanlar genelde diğer firmaların aldatmacası na denk gelebilir. Çünkü alüminyum kablo normalde değerinden çok daha yüksek bir değere satılabilmek de iken diğer firmalar çağırdılar payını yükseltebilmek için hurda alüminyum kablo sahiplerine düşük fiyatları ödemeye çalışmaktadır.

Hurda Alüminyum Kablo Fiyatı

Diğer tüm ürünlerimizde de olduğu gibi hurda alüminyum kablo fiyatını da burada size net olarak veremiyoruz. Sebebi ise ülkemizde yaşanan alüminyum kablo kıtlığı sıkıntısıdır. Sizde elinizde bulunan alüminyum kabloları satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve fiyat teklifi alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bisit Alüminyum
Bisit Alüminyum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?